Download Video Music Lyric HD Quality


1. 2po2 ft Mc Kresha & Lyrical Son- N'mahallen tem

 • Duration: 276
 • Channel: fun
2po2 ft Mc Kresha & Lyrical Son- N'mahallen tem

2po2 ft Mc Kresha & Lyrical Son- N'mahallen tem


2. 2po2 ft Mc Kresha & Lyrical Son- N'mahallen tem

 • Duration: 276
 • Channel: tv
2po2 ft Mc Kresha & Lyrical Son- N'mahallen tem

buy it on itunes http://itunes.apple.com/fr/album/authentic/id441122903 2po2 ft Mc Kresha & Lyrical Son- N'mahallen tem Je ka menon qe m'njeh se mke pa n'televizor Nese jom ka t'dokna cool dosti jem koke qorr Nuk me njeh leje krejt e ke shpreh me at koment Nuk pe din se jeta jasht ka dallim me internet Shum mangup jeka dokesh kur po shan n'tastatur Veq me t'dal prej PC-se e me ti kput ato dur A ke ni a ske ni seriozisht so ka m'kerset Jom njoni prej atyne qe po t'rras realitet Bizznisman qe sa vjet qa po m'vyn i kom krejt Qa kom thon nuk kom rrejt jom djersit per jet t'shtrejt Sjom i vetmi qe pe shtyn me gjyks t'vet Jom veq njoni prej atyne qe kap cifra n'gyrbet Pa marr parasysh ku ma vren qehren e ran Kur une hi n'bank krejt staffi qohet n'kam ton boten e kom shkel déja vu n'andrren tem Smoking weed loading guns apet n'mahallen tem


3. 9.Hip-Hop me klase ft. 2Po2 - MC KRESHA - Air Force 1 (Album 2012)

 • Duration: 226
 • Channel: music
9.Hip-Hop me klase ft. 2Po2 - MC KRESHA - Air Force 1 (Album 2012)

9.Hip-Hop me klase ft. 2Po2 - MC KRESHA - Air Force 1 (Album 2012)


4. 9. MC Kresha - Hip-Hop Me Klasë ft. 2PO2

 • Duration: 226
 • Channel: tv
9. MC Kresha - Hip-Hop Me Klasë ft. 2PO2

Buy single in Amazon: http://www.amazon.com/gp/product/B00978YW7S/ref=dm_dp_trk9 All rights reserved © P.I.N.T. Published and Powered by OnAir Music Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS Facebook: https://www.facebook.com/LyricalSonOfficial Facebook: https://www.facebook.com/pages/PINT-Music/292979034113197 Twitter: http://twitter.com/shemsikreshta Twitter: https://twitter.com/LyricalSon


5. Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [album Lajme T'Kqija ] 2010

 • Duration: 227
 • Channel: music
Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [album Lajme T'Kqija ] 2010

Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [album Lajme T'Kqija ] 2010 Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [album Lajme T'Kqija ] 2010 Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [ album Lajme T'Kqija ] 2010 Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [ album Lajme T'Kqija ] 2010 Anonimos -Krejt ( Feat NeGGos & Freedom ) [ album Lajme T'Kqija ] 2010 Explode ft Barooti - Ey Man (Official Video) Explode ft Barooti - Ey Man Official Video Explode ft Barooti Ey Man Official Video barooti 2010 sopirecords Sopi records explode ey man tba thebloodyalboz extra the best pom ndin ju wannabe albanian rap Anonimos -Krejt Feat NeGGos Freedom album Lajme T'Kqija 2010 Explode ft Barooti Ey Man (Official Video) Official Video barooti sopirecords Sopi records explode ey man tba thebloodyalboz extra the best pom ndin ju wannabe albanian rap 2po2 ft. Tuna Dafina Zeqiri Vibe Elvana Gjata feat. Fugaa Mamani nejen HD ke ti zemer HQ Aurela Gaçe Dr.Flori Marsel Origjinale Flori feat Making Of Leonora Poloska Mc. Kresha Kush mama anonimos albastars 2po2 patabu youtube entermedia besnik canolli pa taboo 2high records capital crazygirl 2po2 patabu youtube entermedia besnik canolli pa taboo 2high records capital crazygirl tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 tingulli 3nt asniher 2010 Capital T is coming around with BIG IMAGINE and 2 High Records with the new video. Kamera: Erkand Shabani Capital T Come Around Montazha: Erkand Shabani & Norik Uka Skenari: Jeta Kalaveshi Capital T Come Around Regjia: Norik Uka Capital T Come Around anonimos 2po2 pa taboo 2high records capital crazygirl mc kresha ft dr Mic lyrical warfare mckresha lej flleshat Mc Kresha ft. Dr Lyrical WarFare (Official Video)


6. Anonimos -8 Deri 9 [ albaSTARs Records ] 2011...

 • Duration: 192
 • Channel: music
Anonimos -8 Deri 9 [ albaSTARs Records ] 2011...

anonimos 8 deri 9 2011 anonimos 2011 new"tingulli 3nt" skillz "bim bimma" "mc kresha 2po2 2011 hip hop shqip humor meda dafina zeqiri dj blund noizy hitet albanian entermedia pullapictures mc kresha aurela gaqe prishtin prishtine kosov kosova tiran tirane shkup shkupi muzik hiphop entertaiment2011 rnb muzik popullore radio 21 rtk ktv on tv mtv lajme youtube tuna vibe preznet offical video clipe2011


7. Anonimos -Ti e Din [2011] albaSTARs Records!!!

 • Duration: 180
 • Channel: music
Anonimos -Ti e Din [2011] albaSTARs Records!!!

anonimos ti e din ANONIMOS Inspirim i thell // prej q๋ ti pash syt Nuk e di qa po ndodh // veq qikjo don mem myt Kurr s'um ka ra kshtu // n`mendime mu zhyt Nonstop pom paraftyroh๋sh // do me ma hup edhe kryt Dit๋n e par kur t`pash // ishe me ni ven tropik Ishe bo qik e mir // amo shum me taktik Qat koh un punojsha // nonstop me muzik E ti para meje ishe // durt tu i trokit... Nonstop n`shikime // sa q๋ e harrova pun๋n time Ti me ato dredhime // sdi ku n'dreqin um shtine N`let๋r ma gjujte // numrin e dhom๋s n`hotel Si trokita n`at der // dor๋n tem e pash n`bel... (tel) sdi pse un t'preka ron // e ti m'preke n'tel Po qato momente // s`kena mujt kurr mi shkel Prekje prej fundit t`kamve // deri te kryt hiq pa nal shum t'mira ke bo // po ni sen s'kome ta fal ANONIMOS Qka ma nin se je kan miss // i 1 qyteti a 1 shteti Ti s`ke kqyr sen tjet๋r // veq ka paret e kreveti E kur re keq te une // krejt n'fyt t'meti Edhe pse e di se n'fund // ke than qa i bona veti Shoqni pa ardhm๋ri // drog๋ cigare e raki Sa her๋ je largu prej meje // shok๋t e mi t`kan๋ pa tu pi Deri sa shkove prej ksoj bote // e pe vdekjen me sy Kto sene atje si ki // ktu je mlu me dhe t'zi Ti msheli zoti syt๋ // se u drejtove kah e keqja Krejt thojshin qy melaqja // e tash qyre kjo dreqja Pse e le vet๋n me ra // n๋ gjum๋ t๋ p๋rjetsh๋m Qka menove qka (qka) // mos jemi t๋ pavdeksh๋m Jeta ka shum๋ t๋ kqija // po ka edhe t'mira ti shkova kah e keqja // dreqit ju plocu deshira t'kom than q'do her // vet๋n mos e shkatrro po ti sum kuptove // tash per mu as mos meno ref... e din qe per ty jetoj qe per ty i boj krejt po ti nuk i bon njejt ti nuk me meriton capital t u bo von capital t 2po2 1080 full versione videoklipe offical ft offical video HD kosova albania new brand 2010 2011 nora istrefi tuna greta koci dafina zeqiri eni fone arkivashqip arkiva-shqip rap hiphop von u bo von shqip black rnba kosovo prishtina hit hitet 2011 humor anonimos 2011 8deri 9 anonimos albastars xeni g capital t u bo von capital t 2po2 1080 full versione videoklipe offical ft offical video HD kosova albania new brand 2010 2011 nora istrefi tuna greta koci dafina zeqiri eni fone arkivashqip arkiva-shqip rap hiphop von u bo von shqip black rnba kosovo prishtina hit hitet 2011 humor anonimos 2011 8deri 9 anonimos albastars xeni g capital t u bo von capital t 2po2 1080 full versione videoklipe offical ft offical video HD kosova albania new brand 2010 2011 nora istrefi tuna greta koci dafina zeqiri eni fone arkivashqip arkiva-shqip rap hiphop von u bo von shqip black rnba kosovo prishtina hit hitet 2011 humor anonimos 2011 8deri 9 anonimos albastars xeni g capital t u bo von capital t 2po2 1080 full versione videoklipe offical ft offical video HD kosova albania new brand 2010 2011 nora istrefi tuna greta koci dafina zeqiri eni fone arkivashqip arkiva-shqip rap hiphop von u bo von shqip black rnba kosovo prishtina hit h...


8. FBM - HOUSE BEATS

 • Duration: 94
 • Channel: music
FBM - HOUSE BEATS

facebook page: fan plz https://www.facebook.com/EaStWeStOfficial SUBSCRIBE PLZ :)


9. 2A.C ft FBM - Let's Play (OFFICIAL LYRICS)

 • Duration: 180
 • Channel: music
2A.C ft FBM - Let's Play (OFFICIAL LYRICS)

Production - Beat & Master (F.B.M) Lyrics - UniKK-N Lyrics - 2A.C studio records - https://www.facebook.com/EaStWeStOfficial


10. Anonimos -Mir O Bir ( album 4jeta ) albaSTARs Records 2011

 • Duration: 194
 • Channel: music
Anonimos -Mir O Bir ( album 4jeta ) albaSTARs Records 2011

Anonimos -Mir O Bir ( album 4jeta ) albaSTARs Records 2011 ANONIMOS -MIR O BIR. 1.ANONIMOS... U BO NI KOH E GJAT QE NUK QITA LOT NE LETER FOLI SHUM PER VETEN KUR E KUJTOJ KOHEN E VJETER SHUM HER E KUJTOJ KOHEN, QE MA SJELLI JETA SHUM VENE KU I SHKELA UM PERKRAHI VETVETJA INVESTOJ PER VETEN ,,,A THU GJITH PO METSHA ME ZEMER T'PERJETSHME ,,A THU KU PO PREKSHA I RAN OSHT NI GURI SA BOTA PER TOKEN E LET U BO TOKA PO DON ME SHKATRRU BOTEN U BO KEQ TE NA QE ,,,S'PO KA SEN PER NE KTU MA PAK PO KA T'GJALL E MA SHUM NER DHE SHUM HER E NGUCI VETEN ME NAJSEN E PROVOKOJ E KQYRI A JOM GJALL A PALIDHJE PO JETOJ S'PE DON QIJA NANEN U BO JET E RAN 4 YLLA I KA BOTA ME ASNJO VETEN SE GJAN PER ME DALA E ME NXAN ,,, E PAK PER ME KESH DUHET ME KAN MA I DALLUM E MA I MIRI MU VESH REFRENI... E DIiiiiii BIR KUR O MIR ... FOL BIR? E DIiiii MIR KUR O BIR FOL BIR? TI E DIN KUR JOM I LIR ... HAJDE RRINAAAAA NA PER T'MIR EJ BIR.? FOL BIR... A E DIN KUR O MIR . FOL BIR.? A E DIN KUR O MIR? FOL BIR.? KTU O MIR O BIR VEQ KUR E SHTIN N'BIR... 2.ANONIMOS... T'MIR, JENA KREJT PO DIKUR KENA MU NDA 4 SY QE SHIHEN SHUM DIKUR , MO S'KAN PA NUK E DI QKA KA MU BA , VEQ E DI EDHE SA OSHT NI KOH KUR JENA KREJT. NA MU DA JA DI MIR KOHEN E LIR , PO JA PRES UN ME T'MIR E DI MIR KUR O SHTIR , PO E PRES ME KREJT BIR EDHE UNE KOM DIQKA QE DIKUSH PREKET RON KREJT I KOM , PO JOM , ,,,EDHE NJERI TAMON NI FJAL KUR THUHET ,RUHET , SIKUR FJAL BESIMI DIKUSH U RRIT MA HERET PO PO KTHEHET PREJ FILLIMI RRUG E GAT OSHT NI RRUG ,KUR MA LARG DON ME SHKU ME SHUM FTYRA KISHE STOP ME TA PER MU NJOFTU A THU I KOM KREJT , JOM NI NUMER N'HISTORI VEN KU MRRIHET N'POLITIK . UN E MRRITA N'MELODI NGO MIR O BIR SE PER TY JOM SHUM I MIR NGO KUR O MIR SE DIKUR EDHE TI BOHESH BIR OUTRO KJO JET I KISH DY BIRA , NJO PO HISHE NJO PO DALSHE KUR PO HISHE ISHE BIR , KUR PO DALSHE (DITEN E MIR) TOKA OSHT PER TY SKANA OSHT PER MU NI RRUG JENA KREJT PO UN MA SHUM E DU NI ZEMER QE THEHET UNE DI ME NDREQ A THU OSHT E DREJT PER MU KREJT MI VET OUTRO. LLOJ LLOJ KONGTARE // LLOJ LLOJ KONGTARI PO SHITEN PER PARE // SIKUR DILLERAT ME BARI


11. HOUSE BEATS - FBM

 • Duration: 59
 • Channel: music
HOUSE BEATS - FBM

facebook page: fan plz https://www.facebook.com/EaStWeStOfficial SUBSCRIBE PLZ :)


12. Anonimos -Keqkuptime ,new 2010 [ albaSTARs Records ]

 • Duration: 188
 • Channel: music
Anonimos -Keqkuptime ,new 2010 [ albaSTARs Records ]

Anonimos -Keqkuptime ,new 2010 [ albaSTARs Records ] Anonimos -Keqkuptime ,new 2010 [ albaSTARs Records ] anonimos qikita anonimos larg asaj anonimos i miss you anonimos muzik 2010 hiphop shqip kosova rap 2010 Stresi dhe Noizy paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi dhe Noizy paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi Arkimed dhe Noizy Rigels paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi Arkimed dhe Noizy Rigels paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi Noizy duke u qelluar me domate _2010 ne mos u nxeh Stresi Noizy duke u qelluar me domate _2010 ne mos u nxeh Stresi Noizy duke u qelluar me domate _2010 ne mos u nxeh 2010 Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta 2010 ne mos nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta 2010 ne mos nxeh Noizy & Stressi - Fjalimi Noizy & Stressi - Fjalimi Noizy & Stressi - Fjalimi Noizy & Stressi - Fjalimi Noizy & Stressi - Fjalimi Noizy & Stressi - Fjalimi Noizy & Stressi Fjalimi Noizy & Stressi Fjalimi Noizy & Stressi Fjalimi Noizy & Stressi Fjalimi Mali-G ft.No-One - Jena t'Part Mali-G ft.No-One - Jena t'Part Mali-G ft.No-One - Jena t'Part Mali-G ft.No-One - Jena t'Part Mc Kresha ft. Dr Mic - Lyrical WarFare (Official Video) Mc Kresha ft. Dr Mic - Lyrical WarFare (Official Video) mc kresha ft dr Mic lyrical warfare mckresha lej flleshat mc kresha ft dr Mic lyrical warfare mckresha lej flleshat Mc Kresha - Lej Flleshat ( Official Video ) Mc Kresha - Lej Flleshat ( Official Video ) Mc Kresha - Lej Flleshat ( Official Video ) Mc Kresha - Lej Flleshat ( Official Video ) mc kresha lej flleshat official video mckresha ft dr mic lyrical warfarecj rap hip hop mc kresha lej flleshat official video mckresha ft dr mic lyrical warfarecj rap hip hop mc kresha lej flleshat official video mckresha ft dr mic lyrical warfarecj rap hip hop Stresi dhe Noizy paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi dhe Noizy paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi Arkimed dhe Noizy Rigels paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi Arkimed dhe Noizy Rigels paqe mesazh fansave _2010 ne mos u nxeh Stresi Noizy duke u qelluar me domate _2010 ne mos u nxeh Stresi Noizy duke u qelluar me domate _2010 ne mos u nxeh Stresi Noizy duke u qelluar me domate _2010 ne mos u nxeh 2010 Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta _ 2010 ne mos u nxeh Noizy Eneda Tarifa vs Stresi Orinda Huta 2010 ne mos nxeh mc kresha ft dr Mic lyri...


13. Loni - Paranoja (Official Music Lyrics Video HD) 2015

 • Duration: 196
 • Channel: music
Loni - Paranoja (Official Music Lyrics Video HD) 2015

facebook: https://facebook.com/Loniofficial insta: https://instagram.com/loni_official twitter: https://twitter.com/loni_official iTunes: https://itunes.apple.com/ch/artist/loni/id268377888?l=fr SnapChat: Loni_Official - Album: Cash Money Beat: Artan Asllani (TannyBeats‬) Mix Master : Rexha Studio copyright Loni Music © 2015


14. Lamm'G & miriL ft. BENI - Kush Gaboj [me TexT] 2o11

 • Duration: 267
 • Channel: music
Lamm'G & miriL ft. BENI - Kush Gaboj [me TexT] 2o11

Lamm'G OFFICIAL FAN PAGE - http://www.facebook.com/pages/LammG-PaNDA/152365498133090 miriL - http://www.facebook.com/pages/MiriL/146745072055508


15. Anonimos -Sa Inati [ ALBASTARS ]

 • Duration: 194
 • Channel: music
Anonimos -Sa Inati [ ALBASTARS ]

https://www.facebook.com/Anonimos.Xeni.Albastars


16. Besino Feat Anonimos - So Fer ( 2011 )

 • Duration: 216
 • Channel: music
Besino Feat Anonimos - So Fer ( 2011 )

Besino Feat Anonimos - So Fer ( 2011 )


17. Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama

 • Duration: 220
 • Channel: music
Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama

Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama (Official Video)


18. Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama

 • Duration: 220
 • Channel: music
Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama

Leonora Poloska ft. Mc. Kresha - Kush o mama20. ANONIMOS - RRINI URT - DISS 2012 [ ALBASTARS ]

 • Duration: 263
 • Channel: music
ANONIMOS - RRINI URT - DISS 2012 [ ALBASTARS ]

http://www.facebook.com/Anonimos.Xeni.Albastars TEXT.... ANONIMOS- RRINI URT... 1,ANONIMOS KOM BO KARIER ME JET , QE 24 VJET 15 VJET TU KACAFYT , E NJO 8 ME REP T'MYTI PER REP , S'JOM PER NI VJET I KOM EDHE DO VJET ,O T'PA BAM SYNET. LET E ME THAN E ME BO , O TEPER RON KREJT MUNIMIN QA E BON ...KUR DO ME DAL SUN E BON SHTIR O ME NI VETEN NESE VETES SI HIN N'GJAK... SHTIR O ME DREJTU... DIQKA QE T'JET MARAK... S'JOM PIDH ME SHTIKLLA . QE ME TO JU SHKON ( RRITA... JOM VET I MSHEFT... UNE RRI ))))... EDHE KLLIKA))) ALBASTARS OSHT EMER... I VJETER PER REP NUK E DI QA KARIN , JETON PER INTERNET KUR O KOHA PER ME DAL ,AS NJO NUK PO DEL KREJT INATIN QA E KI , PO JU THERR ME TEMEL EDHE UN KOM BEL , EDHE MAJ HEKER N'BEL ME MEN KREJT FELL ,E JU N'KRY HALA GELL REFREN,,, QATA QE E NITA.... PE THOM .SE MU KESH............. QDO FJAL OSHT PER VESH , AMO KJO SHUM U HESHT KJO SHUM U HESHT , KJO SOSHT PER VESHT KJO OSHT MI MENU ATA NJERZ HALA DESHT 2,ANONIMOS KREJT KREJT ...JOM KA E DI ? KREJT // PO NI... KUSH PO LYP ME JA QI AJ FILLIMI KUR JU SHAJSHA , BOJSHA HAJGARE... JU LASH ME NI VEN , KU SHEROHNI ME PARE... TEPER O MARRE ...HALA ME MU MU MARR/// JENI FAR E PA PJEKT , E PER MU MANI MALL/// UM KE RREH , UM KE MYT , UM KE BO QA KE DASHT. AMO UNE S'ISHA KAN ... PO APET KJO NASHT. NJO DY VETA PI SHO , E PI NJO SI REPERA... I NJOH SI AT'HER ...SIGURIM TE DERA ME KUJTU AT KOH ...JU QES POSHT O PEDERRA JU JENI QATA , QE PER MU NGJITSHI POSTERA S'PO HI MA FELL ...( SE APET S'HUPET NERA DY PIKA I KOM , E ....I KRY KUR T'VJEN VERA KAPE LLOGARIT , SA PER TY JOM KRITIK... TI QI KREJT NUK PO THOM...PO (PO) PRES ME MA SHIT 3,ANONIMOS S'KA MO INATI ....INATI LE T'SHKELET KREJT MLLEFI I MREMSHEM ...QITU, LE T'PREHET. S'PE HUPI AS KET FJAL ...LE T'SHKON PER PAQE APET E KUJTOJ ...AMO JO ME LOT N'FAQE I MIR O KY VEN , PO... S'KA RREGULLA STOPI KREJT QET VEN , E KALLI HIP HOP-I PO DEL PER DIKON Që... S'PO OSHT I JOTI KU JENI SHQIPTAR , A THU PSE U HARRU ZOTI NI RRUG QE PE ECI SHUM.. TEPER PI LIDHNA KREJT E KQYRI.. EDHE N'MRAMJE SI ZGIDHNA E KJO UNEE . QE E BOJ . OSHT KREJT PERDIT JETA.. RRUGA E JEM , OSHT E SHKRUME KREJT N'FLETA PO FOL PER NI TEM , PO AJO TEM NUK PO VLEN PRIVAT E KOM JETEN , E TI KURR SUN UM BLEN SHUM PO T'MUNON , NI PUN E NI TJETRTI QINE MAJKEN TASH MOS U. KAPNI TE T'VJETRIT...